Поліцейські припинили діяльність одного із закарпатських провайдерів, який незаконно ретранслював низку телеканалів, зокрема і російських

Співробітники Головного управління поліції Закарпаття за оперативного супроводу Служби безпеки України повідомили про підозру приватному підприємцю з Берегівського району, який незаконно транслював ряд вітчизняних телеканалів, порушуючи таким чином їх авторські права. Відповідно до санкції інкримінованої статті підозрюваному загрожує до 6 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів Головного управління Національної поліції в Закарпатській області у співпраці з кіберфахівцями СБУ та за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру директору приватного підприємства, яке спеціалізувалося на діяльності у сфері телевізійного мовлення. Використовуючи своє службове становище, телекомунікаційний досвід та навички, 49-річний мешканець Берегівського району незаконно ретранслював вітчизняні телеканали, не укладаючи прицьому договорів з правовласником. Окрім цього, за оперативною інформацією Служби безпеки України, в такий спосіб на території Закарпаття здійснювалася трансляція і заборонених в Україні пропагандистських телеканалів рф.

Користувачі послуг, за відповідну абонентську плату, мали цілодобовий доступ до затвердженого переліку телеканалів.

Тим самим це принесло збитки компаніям, які законно здійснювала поширення цих програм телемовлення.

Під час обшуку правоохоронці вилучили у підозрюваного 69 одиниць телекомунікаційного обладнання, яке використовувалось в протизаконній діяльності.

Дії підприємця в поліції кваліфікували за ч. 3 ст. 176 Кримінального кодексу України.

Йдеться про Порушення суміжних прав, тобто незаконне розповсюдження програм мовлення, вчинене службовою особою з використанням службового становища, що завдало шкоди у значному розмірі. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Слідство у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews