У мирній та благополучній Холмківській громаді люди сидять без води. Місцева влада зволікає

На адресу редакції надійшов лист від жителів села Сторожниця Холмківської громади щодо гострої проблеми із водопостачанням у населеному пункті. Люди кажуть, що вже 2 місяці у мережі відсутній тиск, а місцева влада та комунальна служба затягують проведення відповідних робіт.

 

Цитуємо:

“Ми піднімали питання перед комунальною службою та її директором Северенчуком, інформована і наша голова Вачиля Тетяна. Але проблема не вирішується вже 2 місяці, лише чуємо обіцянки та пояснення. Один раз жителі повірили, другий раз, третій раз почекали, але води нема й досі. То ми змушені звернутись до журналістів та публічно до нашої місцевої влади Холмока.

За воду платимо. Ми ж не те, що город поливати, а просто ввечері помитись не можемо – не вистачає тиску. А вже літо, спека, то владі треба шупатися шіковніше. Проблема не зникне, як зникла вода у наших трубах.

Коли ми вкотре вимолювали воду у директора нашого комуналу Северенчука, він пояснив проблеми відсутністю грошей на додатковий насос і ремонтні роботи. Знаємо, що він звертався з цим питанням до голови громади Вачилі.

 

Знаєте, нашу громаду, Хвала Господу та Збройним силам, не бомбили ворожі війська. І, дивлячись новини ми бачимо, що навіть у зоні бойових дій місцева влада та служби намагаються швидко відновлювати пошкоджені мережі. То ми не розуміємо, яка проблема може бути у комунальників Сторожниці та виправдання такого зволікання у нашої головихи. Холмківська громада має бути надійним тилом, готовим приймати переселенців та підприємства, але вже два місяці не може вирішити елементарного питання із водою. Ви голова громади, чи ні? Вирішуйте питання, не треба валити проблему на комунальну службу та Северенчука. І як ми знаємо від жителів Холмока не одна Сторожниця сидить без води по вечорам – у «столиці» нашої громади теж відключають воду по графіку, бо діючий насос не справляється, а на нові гроші у найбагатшої громади не знайшлось. Цікаво чи наше керівництво працює на городі? Це села, тут люди працюють на землі і ввечері хочуть просто помитись.

А тепер найцікавіше, що викликало шок у багатьох жителів Холмківської громади, які вже ознайомились із проєктом рішення сільради від травня. Поки на кілька насосів керівництво громади фінансів немає, щоб жителі відчували себе нормально за свої ж гроші, це ж керівництво збирається віддати ужгородському водоканалу понад 13 МІЛЬОНІВ ГРИВЕНЬ і це не на розбудову нашої мережі, а старі борги. Коли ми це побачили, то просто захотілось втопитись, але ж води нема…

Вачиля хоче передати ужгородському водоканалу ще багато мільйонів на різні роботи в майбутньому, коли реально щось буде виконано нам не зрозуміло. І не секрет, що Ужгород з його високими тарифами на воду, аварійним станом мереж також не справляється і його жителі, як і ми, скаржаться на відсутність води в кранах і графік. Нас місяцями ігнорують та не встановлюють кілька додаткових насосів за невеликі гроші для бюджету громади, тим часом готуючи схеми на десятки мільйонів з наших же податків.

Дайте людям воду і не морочте голову!”

clipnews