Дія.Бізнес в Ужгороді запрошує підприємців на Go-Adapt Business Forum Підтримую, Відновлюю, Працюю

50 українських підприємців зможуть взяти участь у Go-Adapt Business Forum, який відбудеться  16 липня 2022 року. Захід організовує центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за участі Валерії Іонан, заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Go-Adapt Business Forum — це 8 годин інтенсиву з  провідними спікерами для мікро-, малого та середнього бізнесу, де українські підприємці зможуть прокачати свої навички та започаткувати нові бізнес-знайомства.

Формат події дозволяє використати отримані протягом дня знання одразу на практиці, проаналізувати власний бізнес разом із експертами та розробити покращені бізнес-стратегії для ефективної оптимізації та масштабування бізнесу.

Форум складається з двох частин:

Теоретична — освітній бізнес-лекторій від представників бізнесу, експертів і лідерів думок на теми масштабування, маркетингу, експорту, франчайзингу та підвищення ефективності бізнесу.

Практична — тренінг, під час якого підприємці зможуть застосувати ефективні бізнес-методи на практиці, прокачати навички та проаналізувати власний бізнес разом із експертами.

До участі запрошуються представники мікро-, малого та середнього бізнесу та всі, хто цікавиться темою розвитку підприємництва.

Місце проведення форуму: Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино

Відкриття події за участі:  

Валерія Іонан — заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Олександр Пацкан — заступник голови Закарпатської ОДА (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації).

Стас Підперигора — керівник проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Леся Кайнер — керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Після вітального слова, об 11:00, розпочнуться бізнес-лекції та практична частина для учасників Go-Adapt Business Forum.

11:00-11:50  Лекція: Як будувати маркетингову стратегію в сучасному світі?

12:20-13:10 Лекція: Масштабування та вихід на нові ринки: франчайзинг як один з дієвих інструментів.

13:30-15:20 Практична частина: завдання для учасників від спікерів. Підприємці беруть участь у практичному тренінгу, під час якого будуть поділені на команди для виконання практичних завдань.

15:50-16:30 Аналіз та презентація бізнес-ідей

16:30-17:00 Підбиття підсумків, звернення експертів до учасників

17:00-18:00 Нетворкінг

Участь у події – за попередньої реєстрації (https://forms.gle/MVFiFMWXRcLwo68D9 )

За додатковою інформацією звертайтеся:

на електронну адресу: dariya.dovzhenko@gmail.com, Дарія Довженко — спеціалістка з комунікацій, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні;

за телефоном:  +380 50 176 12 42, центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Захід реалізується в рамках проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу” (грудень 2021 року-травень 2024 року), що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

clipnews