Допомога вимушеним переселенцям: на Закарпатті розширюють мережу осередків для розміщення ВПО

Керівництво області разом із громадами продовжують системно розв’язувати питання щодо розміщення вимушених переселенців.

Сьогодні очільник Закарпаття Віктор Микита спільно з народним депутатом Михайлом Лабою з робочою поїздкою відвідали Середнянську ТГ на Ужгородщині.

«Оглянули інфраструктуру, яка може бути переобладнана під місця для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», – прокоментував Віктор Микита, зауваживши, що йдеться передусім про об’єкти, де можна розмістити якнайбільше людей з мінімальними витратами на відповідне облаштування.

За його словами, громада запропонувала один із центральних об’єктів, який частково вже фінансувався з державного бюджету і може бути залучений для розміщення ВПО. Для цього роблять відповідний проєкт та фінансово-економічне обґрунтування.

 

«Для мене принципово, щоб голови громад були максимально інтегровані в цей процес та очолювали його на місцях. Ініціатива в цих питаннях належить саме громадам, адже місцева влада вже довела ефективність своєї роботи. Ми надійні партнери і рухаємося зустрічними курсами, – зауважив очільник Закарпаття. – Особисто відвідаю кожну громаду, яка виступила з ініціативою щодо підтримки проєкту розміщення ВПО з метою всебічної допомоги та спільного вирішення проблемних питань».

 

«Війна внесла свої корективи у кожен аспект життя. Наше спільне завдання – подолати ці виклики, забезпечити гуманітарну підтримку, особливо у питанні розміщення вимушених переселенців, що внаслідок збройної агресії росії залишились без житла, але запевняю, аж ніяк не на самоті з проблемами. Команда Президента спільно з волонтерами та громадськими організаціями робить все, щоб підтримати людей. Ми на рідній землі та неодмінно переможемо дику орду», – наголошує нардеп Михайло Лаба.

 

 

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *