В Ужгороді відбувся благодійний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

В Ужгороді пройшов довгоочікуваний івент – патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Про це повідомив очільник обласної організації «Слуги Народу», голова ОВА Віктор Микита.

Підтримати воїнів та ветеранів прийшли понад 300 людей з різних куточків нашого регіону. Чоловіки, жінки і навіть діти. Участь в забігу також взяли представники майже усіх силових підрозділів сектору безпеки Закарпаття.

 

«Забіг об’єднав колишніх і нинішніх військовослужбовців, волонтерів, молодь та свідомих громадян у бажанні захищати Україну, відстоювати її незалежність.

Наша команда долучилася до цього важливого івенту, підтримала ветеранський рух та вшанувала пам’ять полеглих героїв, які відали своє життя у бою проти окупанта», — наголосив Віктор Микита.

 

Переважна більшість бігла в бронежилетах, деякі у військовій формі зі спорядженням, містяни приєдналися у спортивному одязі.

Це вже п’ятий подібний забіг, присвячений всім полеглим захисникам України.

Всі внески учасників – благодійні та підуть на допомогу військовим. Під час заходу до збору коштів на ЗСУ також міг долучитися кожен охочий.

clipnews