Хустський лісгосп відшкодовує збитки за завдану природним ресурсам шкоду

Ще в червні 2021 року спеціалісти Державної екологічної інспекції у Закарпатській області були залучені Управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області до перевірки Монастирецького лісництва ДП «Хустське ЛДГ».

При проведені огляду території було виявлено незаконну порубку дерев. Відповідно до Такс Інспекція розрахувала розмір шкоди заподіяної лісу, який склав 1 326 610,59 гривень.

Закарпатська обласна прокуратура в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Горінчівської сільської ради Хустського району звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою про стягнення з державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок проведення незаконної рубки деревини.

В липні 2022 року суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю та ухвалив рішення про стягнення з ДП «Хустське лісове дослідне господарство» 1 326 610,59 гривень.

Станом на сьогодні державне лісогосподарське підприємство відшкодувало частину заподіяних державі збитків на суму 378,032 тис. гривень.

clipnews