Тарифне Ватерлоо команди Балоги в Мукачеві

Владу Мукачева змусили зменшити тарифи на водопостачання. Сьогодні це питання буде розглянуто на сесії міської ради.

Раніше Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.
Однак група депутатів Мукачівської міської ради на позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування цього рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Токсичність цього питання змусила міського голову Андрія Балогу винести питання відміни підвищення цін на воду на сесію міськради. Але депутати з фракції Блоку мера Мукачева Андрія Балоги та їхні союзники від фракції партії Батьківщина не захотіли підтримати це рішення. Для прийняття рішення не вистачило всього одного голосу і тепер водопостачання та водовідведення в місті стало дуже дорогим.

 

Нагадаємо, громадськістю було зібрано необхідну кількість голосів під електронною петицією Капітана І.І. , яка повторяла вимогу депутатської більшості про скасування грабіжницьких тарифів на воду.

Підняття тарифів є протизаконним хоча б тому, що ще в серпні 2022 року Президент Володимир Зеленський підписав закон №2479-IX, яким вводиться мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення на час ведення бойових дій і на пів року після їх завершення.

В інших областях мораторій діє і тут тарифи не ростуть. Таким чином, зараз у Мукачеві взагалі найвищі тарифи на водопостачання та водовідведення.
Владі необхідно вміти визнавати свої помилки та пам’ятати, що джерелом влади в Україні (і в Мукачеві і тому числі) є народ. Будь-яке прийняте сьогодні рішення у кращому випадку хоч якось виправить допущені раніше прорахунки!

 

clipnews