СБУ затримала нардепа Шуфрича за державну зраду

Про це повідомив у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. Затримання відбулося у нього вдома у селі Козин Київської області.

“Сьогодні відбувається понад 50 обшуків по справі Шуфрича.

Шуфрич є фігурантом справи російської шпигунської мережі, створеної   співробітником ФСБ РФ та колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем.

За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та Росії з метою розповсюдження російський пропаганди та просування антиукраїнської політики. Йому інкримінується державна зрада.

В принципі, мені довелось напередодні вторгнення вдарити Шуфріча на телеефірі саме з цієї причини. Тому я щиро вітаю, що до Шуфрича дотягнулись правоохоронні органи.

Шуфрич до останнього часу є народним депутатом, який отримує кошти платників податків та є головою комітету Верховної Ради, він завжди голосує як скаже влада.

Але я вітаю, що СБУ та президент В.Зеленський проявили політичну волю та звернули увагу на масштабну проросійську діяльність великої кількості українських державних діячів вищого рангу. Сподіваюсь, що президент Зеленський та СБУ будуть діяти рішуче, на усе майно та рахунки Шуфріча та близьких осіб буде накладений арешт.

І дуже сподіваюсь, що усі учасники мережі Сівковича будуть затримані за державну зраду. Нагадаю, що особистий помічник Сівковича Слуга народу Дані Гетьманцев зараз є творцем найбільшої корупційної схеми – блокування податкових накладних. Виглядає логічно, що поява Гетьманцева на високих посадах у Слузі народу – це результат ще однієї спецоперації ФСБ РФ.

Я писав про багатьох агентів ФСБ РФ у вищих ешелонах української влади, і по кожному фігуранту з часом інформація повністю підтверджується”, – повідомив Юрій Бутусов.

 

clipnews