Мультимедійний 3D анатомічний стіл Anatomage став частиною підготовки студентів-медиків в УжНУ

Anatomage – це передовий медичний інструмент, який дозволяє вивчати людську анатомію в режимі реального часу. Він оснащений унікальною технологією, що дає можливість відображати високоякісні 3D-моделі органів тіла та здійснювати віртуальні розрізи.

 

Працюючи кілька місяців з цим обладнанням, викладачі змогли оцінити переваги та сильні сторони можливості швидко переходити між різними шарами та системами людського тіла, демонструвати розрізи в будь-якій площині, генерувати візуалізації рентгенівської картини у нормі та при патології. Сучасний стіл Anatomage знайшов використання не тільки в анатомії . Наприклад, викладачі-хірурги демонструють з його допомогою техніку та механізм виконання люмбальної пункції, викладачі-акушери – анатомічні деталі плода та процесу пологів.

Anatomage допомагає студентам-медикам поглибити рівень знань та розвинути навички у реальному часі, що дозволяє їм бути підготовленими до реальних медичних ситуацій. Даний інструмент стає неоціненим помічником для студентів-медиків, що збільшує їхню можливість здійснювати точний діагноз та розробляти ефективні плани лікування.

Цей проєкт втілено завдяки чеській агенції розвитку “Czech Development Agency”.

Анатомічний стіл стане незамінним інструментом для навчання та розвитку нових лікарів.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *