Побутовий конфлікт переріс у замах на вбивство

За публічного обвинувачення Хустської окружної прокуратури 33-річного місцевого жителя засуджено за вчинення закінченого замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України). Чоловіку призначили покарання у виді 7 років ув’язнення.

Подія трапилася у с. Велятино в листопаді минулого року. Між хустянином і його знайомим раптово виник конфлікт, обоє чоловіків перебували у стані алкогольного сп’яніння.

У ході сварки потерпілий отримав ножове поранення, але зміг втекти з місця події. Згодом у важкому стані йог доставили до реанімаційного відділення лікарні в Хусті. На щастя, чоловік залишився живим.

Обвинувачений у судовому засіданні заперечував свою причетність до злочину, однак прокурор, спираючись на сукупність наявних доказів, таки довів вину чоловіка. Набрання вироком законної сили очікується, до цього часу чоловік і надалі перебуватиме під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *