У Словаччині у першому турі президентських виборів впевнено перемагає проукраїнський кандидат Іван Корчок

Витвережуючий ляпас антиукраїнським силам у Словаччині.
Прозахідний кандидат Іван Корчок на виборах президента впевнено виграє у першому турі (23.03.2024), набравши 42,5 відсотки.
У його найближчого конкурента, голови парламенту Словацької Республіки Петера Пеллегріні – 37, 03 %.
У відвертого прихильника путінського роснацизму Штефана Гарабіна – 11, 74 %. Вірніше це його голоси спільно з голосами ще одного любителя «русского мира» , віце-спікера словацького парламенту Андрея Данка, який зняв свою кандидатуру на користь Гарабіна.
За кандидатом від угорської нацменшини Крістіаном Форро – 2,91 %
Петер Пеллегріні у першому турі не виявляв особливої активності, використовуючи для агітації адмінресурсні можливості голови парламенту.
В свою чергу у сторону Івана Корчока була розгорнута брудна кампанія у соцмережах, конспірологічних ЗМІ та бордах зі звинуваченнями у тому, що він хоче відправити словацьких солдатів воювати в Україну.
Системно нагніталася антиукраїнська істерія, якій у великій мірі сприяв і діючий премʼєр-міністр Роберт Фіцо, брутально створюючи атмосферу страху від можливої третьої світової війни.
Виграш Івана Корчока у першому турі ще не гарантує йому перемогу у другому, який відбудеться 6 квітня 2024 року, але є дуже потужним стимулом для мобілізації здорових сил словацького суспільства.
Очікуємо на активізацію російської агентури на території Словацької Республіки, яка намагатиметься дестабілізувати ситуацію у сусідній країні.
Публікація з телеграму  Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/566
clipnews