У закарпатському Воловці проходить Чемпіонат України з армрестлінгу, який зібрав спортсменів з різних куточків країни

У закарпатському Воловці в розпалі Чемпіонат України з армрестлінгу, який зібрав спортсменів з різних куточків країни.

Змагання під егідою Федерації армрестлінгу України проходить у кілька етапів:
💪Юніори, молодь та дорослі.
💪Юнаки, ветерани фізичної культури і спорту та пара-спорсмени.

💬«Сьогодні ми вкотре зібрались у Воловці на спортивну подію всеукраїнського масштабу. Серед учасників є призери Чемпіонатів України, Європи та Світу, тут здобувають досвід і гартуються майбутні переможці.

Але так було не завжди. Десятки років будівля стояла пусткою і поступово руйнувалась. Тому як народний депутат України від #округ70 спільно з командою доклав чимало зусиль аби занедбана будівля отримала нове життя та наповнилася філософію, в цьому випадку спортивною. Після реконструкції вона стала місцем духовної і фізичної сили не лише Воловецької громади, але й України», – зазначив у вітальному слові до учасників депутат Верховної Ради Михайло Лаба та відзначив великий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту в регіоні родини Богдан Лехман, керівника ФАУ в Закарпатській області.

💬«Ми пишаємося нашими спортсменами, вдячні організаторам та партнерам, серед яких соціально відповідальний бізнес регіону за турнір високого рівня. Але перш за все пам’ятаємо, що його проведення можливе завдяки нашим героям – воїнам ЗСУ🇺🇦», – наголосив Михайло Лаба.

На урочисте відкриття Чемпіонату з армрестлінгу завітав і Василь Вірастюк, народний депутат, почесний президент федерації стронгмену України, володар титулів «Найсильніша людина України», «Найсильніша людина світу», член збірної України, яка кількаразово виборювала титул «Найсильніша нація світу». Василь Ярославович є справжнім спортивним амбасадором та мотиватором для атлетів. У вітальному слові до учасників, побажав витримки, чесної та безкомпромісної боротьби. Також народний депутат розповів і про важливий в умовах сьогодення напрям роботи – реабілітація військових та ветеранів через спорт.

Чемпіонат України з армрестлінгу проходить з дотриманням умов безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан (в т.ч. без присутності глядачів).
Попри війну продовжуємо підтримувати розвиток фізичної культури і спорту та на всіх рівнях влади у співпраці з міжнародними партнерами розкривати перспективи розвитку соціальної, психологічної та фізичної реабілітації наших військових.

clipnews