Ігор Клименко: Сьогодні запускаємо два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС

У своєму офіційному Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України розповів про запуск електронного кабінету постраждалого та контактного центру з питань соціального захисту — 1536.

 

«Всебічна підтримка та належний соціальний захист для наших захисників — важливе завдання МВС та складова Української Доктрини, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським.

Сьогодні запускаємо два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС:

Перший — електронний кабінет постраждалого на сайті МВС України. Там військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, ДСНСники, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Необхідно лише зареєструватися в Єдиному вікні для громадян https://services.mvs.gov.ua/

Водночас розпочинаємо роботу контактного центру з питань соціального захисту — 1536. Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.

Доступна та зрозуміла державна соціальна політика — це те, що ми маємо гарантувати нашим Героям», — йдеться у дописі Глави МВС Ігоря Клименка.

Департамент комунікації МВС України

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *