Начальниця Держгеокадастру Закарпаття задекларувала подарунків на понад 700 тисяч гривень

Світлана Бокша задекларувала 286 тис. грн зарплати, 144 тис. грн аліментів, 720 тис. грн подарунків від своїх родичів та 185 тис. грн доходу від продажу рухомого майна. Також начальниця Держгеокадастру Закарпаття вказала, що відсудила майже 120 тис. грн заборгованості з попереднього місця роботи – Закарпатського науково-дослідного та проектного інституту благоустрою. На банківських рахунках у чиновниці розміщено 22 тис. грн, ще мільйон гривень вона тримає готівкою.

У власності Світлани Бокши квартира в Ужгороді та новий Hyundai Elantra за 677 тис. грн, який вона купила у травні 2022 року. Також начальниця Держгеокадастру Закарпаття вказала, що має 4 тис. акцій готелю «Інтурист-Закарпаття».

Додамо, що Світлану Бокшу призначили начальницею Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області у січні 2022 року. До неї посаду займала Світлана Мельничук, яка є однією з підозрюваних у справі привласнення сотень гектарів землі народним депутатом від “Рідного Закарпаття” Робертом Горватом.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *