В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку військових

В Ужгороді відбудеться благодійний захід на підтримку ЗСУ – у неділю, 12 травня, всіх охочих чекають на Krayna Uzhhorod Marathon. Головна мета марафону – залучення коштів на підтримку військових.
🏃‍♂️ Як зазначають організатори, вперше в Ужгороді відбудеться повний марафон – на 42,195 км. Крім того, охочі можуть спробувати свої сили на півмарафоні 21,1 км, забіг «Десятка», естафета 4 по 5,25 км та благодійний забіг на 1 км. Наразі зареєструвалися близько 700 учасників із різних куточків України, а також з-за кордону – Угорщини, Великобританії та Фінляндії.
📌 Маршрут марафону складатиметься із 4 кіл у центральній частині міста, для цього частково перекриють рух для авто (схему перекриття руху додаємо). Учасники матимуть доступ до пітстопів та пунктів регідратації на дистанції.
На кожного учасника заходу чекають стартові та фінішні пакети, після завершення всі отримають подарунки від партнерів забігу.
Реєстрація вже завершена, однак у день марафону можна буде зареєструватися на благодійний забіг 1 км.
Організатори заходу: ГО «Крайна Ужгород Марафон», Uzhhorod Running Club – Ужгородський Біговий Клуб , Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

До уваги водіїв та пасажирів громадського транспорту!

У зв’язку із проведенням марафону ускладнення руху транспорту буде на Київській та Слов’янській набережних, вул. Миколи Бобяка, вул. Загорській, вул. Івана Франка, вул. Митній, набережній Незалежності, площі Народній, вул. Августина Волошина, вул. Івана Ольбрахта, Православній набережній, вул. Льва Толстого, провулку Едуарда Михайлянца.
Рух транспорту на вул. Олександра Довженка та частково на площі Народній буде перекрито, міські автобуси рухатимуться до площі Корятовича через вулицю Митну, інформує відділ транспорту міськради.
clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *