Державній службі зайнятості України – 30 років!

21 грудня, у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулись урочистості з нагоди 30–ї річниці створення Державної служби зайнятості.

Участь у заході взяли та виступили народні депутати України Михайло Лаба та Роберт Горват, голова обласної ради Олексій Петров, перший заступник голови облдержадміністрації  Олег Коцюба.

Роберт Горват, відзначив продуктивність роботи служби зайнятості, яка досягла значних успіхів за 30 років своєї діяльності.

Михайло Лаба наголосив на важливості підтримки службою зайнятості підприємницьких  ініціатив клієнтів з відкриття власної справи.

 

Голова облради Олексій Петров вітаючи працівників із ювілейним святом, відзначив важливість діяльності центру зайнятості на теренах області:

«Ви обрали нелегку, але водночас потрібну і благородну справу. Ви надаєте допомогу тим, хто її потребує щодня у силу різних життєвих обставин і викликів. Від фаховості, кваліфікованості, відповідальності і сумлінності працівників Служби залежить якість життя краян, їх впевненість у завтрашньому, у соціальному захисті. Люди відчувають вашу турботу, увагу, повагу, доброзичливість і вдячні вам за те, що допомагаєте їм щодня впоратися з нелегкими випробуваннями. І тим самим допомагаєте реалізувати соціальну політику держави».

На завершення виступу Олексій Петров побажав усім працівникам Обласного центру зайнятості родинного благополуччя,  міцного здоров’я, успіхів  у благородній праці та Божого благословення у всіх добрих починаннях задля добра жителів краю.

Перший заступник голови ОДА Олег Коцюба у своєму виступі окремо зупинився на участі служби зайнятості в процесах адаптації до мирного життя військових – учасників АТО ООС.

Кращі працівники служби зайнятості області були відзначені обласними очільниками грамотами і подяками обласної ради та обласної адміністрації.

 

Михайло Лаба: «Вітаю усіх працівників з ювілейною датою створення служби. В умовах поширення коронавірусу, запровадження карантинних обмежень, на ваших фахівців прийшло велике навантаження. У свою чергу, усі гілки влади на чолі з Президентом, Кабміном, направили зусилля не лише на підтримку медичної галузі, але й на «лікування економіки». Завдання – направити фінансові резерви на підтримку малого та середнього бізнесу. На ці потреби спрямовано понад 20 мільярдів гривень.

Окрему подяку хочу висловити вашому директору обласного центру зайнятості Юрію Фущичу з яким вдалося оперативно вдалося організувати ряд заходів з питань інформування роботодавців та тимчасово безробітних щодо державної підтримки.

Лише завдяки програмі по частковому безробіттю, вдалося зберегти робочі місця для 373,7 тисяч громадян. І завдяки злагодженій роботі регіональних служб зайнятості, за період карантину роботу отримали 419 тисяч людей”.

Адже поки Бюджетний комітет спрямовує кошти на «лікування економіки», ви фахівці центрів зайнятості, на місцях є тим комунікатором між роботодавцями, державою і громадянами, аби ця підтримка була якомога ефективнішою.

Як народний депутат, представник Комітету Верховної Ради України з питань бюджету запевняю, що і ми надалі вживатимемо необхідних дій не лише для стабілізації економічної ситуації, у тому числі на ринку праці, але й для створення сприятливого економічного клімату та привернення інвестицій у державу, а це відповідно і нові робочі місця, і податкові надходження».

 

На завершення директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, подякував представникам влади за високу оцінку роботи служби зайнятості та її працівників.

 

clipnews