На Закарпатті стартувала традиційна акція “Купи зустріч – подаруй дитині свято”

Майже 150 учасників надіслали свої фото за перший день акції “Купи зустріч – подаруй дитині свято”. Про це нині розповіла співорганізаторка заходу Ольга Гатнер. Благодійна акція на Закарпатті почалася вчора. Це одинадцята за рахунком. Торік зібрали понад 350 тисяч гривень для потреб дитячих будинків. Торги триватимуть до 23 січня.

Купи зустріч — подаруй дитині свято” — це акція, яку щороку проводять у мережах Facebook та Instagram. Охочі можуть запропонувати зустріч із собою, а піде на неї та людина, яка заплатить найбільшу суму. Зібрані гроші спрямовують на благодійність, — розповідає ужгородка Марина. Вона долучається до акції всьоме. Разом з іншими волонтерами вони їздять до дитячих будинків, шкіл-інтернатів і влаштовують там святкові заходи впродовж року.

“Приходимо і приносимо свою любов, своє тепло. Але те, що ми отримуємо, інколи воно може бути навіть більше, тому що діти дуже щирі і відверті, — розповіла Марина Дзяпко. — Вони настільки відкриті до нас. Ти тільки виходиш із автобусу, а біля тебе вже безліч дітей. Перед тим, як організовувати поїздку, телефонуємо до закладів. Нам чітко кажуть, які є потреби. Ми можемо вважати, що їм потрібні солодощі, а насправді це дуже часто засоби особистої гігієни або такі нюанси, про які ми не могли подумати. Інколи ми привозили перукарів, тому що дітей потрібно було підстригти”.

Цьогоріч через СOVID-19, каже Марина, волонтери зменшили кількість заходів для уникнення скупчення людей. Скасували пікніки, спортивні змагання, поїздку до Ужгорода. Волонтерка розповіла: до пандемії коронавірусу у Перехрестівській спеціалізованій школі-інтернаті вони висаджували з дітками дерева. Кожен волонтер йшов із дитинкою і саджав дерево.

“І дитина могла сказати, що вже посадила дерево у своєму житті. Ці дерева вони постійно поливали. Кожен мав своє деревце. І цього року ми так само висаджували дерева. І так само у Перехрестівській спеціалізованій школі-інтернат, але, на жаль, цього разу без діток, тобто добра справа залишилася, але все було зовсім по-іншому”, — сказала Марина.

Аби долучитися до акції «Купи зустріч — подаруй дитині свято» як лот, вам потрібно написати адміністраторам, розповідає одна зі співорганізаторок заходу Ольга Гатнер. Якщо ви хочете придбати з кимось зустріч, стартова ціна— 20 гривень. Крок ставки — також 20.

“Треба надіслати одне фото та коротко інформацію про себе, вік, номер телефону (ми не публікуємо його, але він для внутрішньої бази, щоб потім була можливість зв’язатися з лотом), — розповіла організаторка. — Ми перевіряємо ставки за допомогою наших волонтерів, котрі теж дивляться і моніторять списки, дивляться, щоби все було за правилами, щоби ставки були правильні. Ми завжди звітуємо, що ми купували, що робили, куди возили. Тобто ми в нашій спільноті у Facebook завжди виставляємо і фотографії, і кріпимо чеки”.

Торги триватимуть до кінця дня 23 січня і завершаться за хвилину до півночі . Зібрані кошти спрямують на благодійність. Гроші, які не витратили з минулої акції через заборону організації свят під час пандемії, використають у 2021-му.

 

 

clipnews