У Мукачеві поліцейським офіцерам громади вручили нові автомобілі (відео)

Від сьогодні у Мукачівській об’єднаній територіальній громаді повноцінно розпочали службу чотири офіцери громади. Голова міської ОТГ спільно з керівництвом поліції області презентували нову поліцейські станцію, яка працюватиме в рамках проєкту.  Правоохоронці, окрім автомобілів, забезпечені усім необхідним для оперативного та комплексного реагування на потреби громадян.

 

Сьогодні, 19 лютого, у Мукачеві офіційно відкрили нову поліцейську станцію та передали ключі від службових автомобілів «Renault Duster» поліцейським офіцерам громади.  Мукачівська об’єднана територіальна громада – перша в області, де поліцейські офіцери  приступили до  служби вже у «повному екіпіруванні».

Під час заходу голова Мукачівської міської ОТГ вручив ключі від двох нових кросоверів чотирьом офіцерам та презентував поліцейську станцію, яка оснащена необхідною оргтехнікою, доступом до службових баз, до камер відеонагляду, розміщених  на території  усієї громади.

Транспортні засоби, якими  від сьогодні користуватимуться поліцейські офіцери, обладнані з дотриманням усіх сучасних вимог, які надають можливість якісно виконувати службові обов’язки та оперативно надавати допомогу мешканцям громади. Кожен автомобіль споряджений відеореєстратором, набором необхідних інструментів – бензопилою,  акумуляторним ліхтарем, тросом, пускозарядним пристроєм,  медичною сумкою.

Заступник начальника  поліції Закарпаття Роман Ус подякував голові ОТГ за активну участь  у реалізації проєкту та розповів, що діяльність  поліцейських  офіцерів громад – це новий підхід до виконання правоохоронних  функцій.  «Основний меседж проєкту – Я- тут! Офіцер громади готовий прийти на допомогу у будь-який момент, щоб  кожен мешканець міста чи села почувався максимально захищеним. Безпека і добробут в громаді –  це  те, чого ми прагнемо, – підсумував полковник поліції».

Відтепер мешканці громади можуть розраховувати на допомогу та підтримку досвідчених  офіцерів, які після спеціального відбору, пройшли навчання та готові 24 години на добу бути поряд з громадою і першими стати на її захист.

 

clipnews