Цвітіння сакури, це улюблений період року на Закарпатті для десятків тисяч туристів. Чи буде Сакура-фест Ужгород 2021?

Минулого року цвітіння сакури в Ужгороді та містах Закарпатської області проходило без туристів, в цьому році ситуація може повторитись, але тури на цвітіння сакури в Ужгороді є.

 

Пандемія поширення коронавірусу негативно впливає на індустрію туризму, в цьому році період цвітіння сакури очікується на середину квітня, певне похолодання у березні стримує процес раннього цвітіння. Але в Закарпатті багато хто з оптимізмом очікує, що сезон сакура 2021 відбудеться.

Цвітіння сакури, це улюблений період року на Закарпатті для десятків тисяч туристів

Цвітіння сакури в Ужгороді, фото 2020 року

Масове цвітіння сакур очікується на середину квітня.

Як повідомляє «Турінформ Закарпаття» на середину квітня на Закарпатті організованих групових турів швидше за все або не буде, або їх кількість буде мінімальна. На сьогодні туроператори туристам пропонують тури на цвітіння сакури в Ужгороді, Мукачево. Їх вартість складає близько 900 грн на два дні з особи зі Львова, з Києва пропонують тур на 5 днів, вартістю близько 3000 грн.

На сьогодні (31 березня 2021 року) Закарпатська область перебуває у червоній зоні, через що посилені карантинні обмеження. Якщо ситуація не погіршиться, то на період середини квітня, саме тоді коли цвіте сакура очікується більше індивідуальних візитерів з поза меж Закарпаття.

Фахівці індустрії туризму сподіваються, ситуація покращиться, та Закарпатська область перейде у помаранчеву зону, отже будуть зняті певні обмеження на роботи закладів харчування, термальних басейнів, музеїв. Період цвітіння сакури, це період, коли традиційно десятки тисяч візитерів відвідують міста Закарпаття.

Чи буде Сакура-фест Ужгород 2021?

Традиційної події Сакура-фест Ужгород 2021, швидше за все не буде. Але очікується проведення окремих заходів, з урахуванням обмежень на певнвих локаціях міста Ужгород. Зважаючи на ситуацію, на сьогодні складно прогнозувати, про це буде відомо пізніше.

Деталі: Традиційно сезон цвітіння сакур в Закарпатті розширюється до 3-х тижнів. Традиційно розпочинаються у містах Ужгород, Мукачево та завершується на Рахівщині. Це хороший період, який оптимістично впливає на бажання людей відвідати нашу область.

Станом на кінець березня, в Україні маємо щотижневу негативну динаміку поширення коронавірусу. Це змушує окремі області України переходити в червоні зони, а це у свою чергу обмежує роботу, як закладів харчування, торгівлю так і надання послуг з перевезення.

Що було раніше: у своїх коментарях у медіа, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Кабінет міністрів України може зупинити транспорт, якщо ситуація з Covid-19 почне виходити з-під контролю. А раніше Уряд, постановою продовжив на території України термін дію карантину до 30 квітня 2021 року.

Джерело: “Турінформ Закарпаття

 

 

clipnews