Прибирання вулиць Ужгорода – благодійність чи шахрайство?

Цікава тенденція намітилась в Ужгороді…
Проїхавшись зранку вулицями міста, можна помітити, що деякі вулиці підмітаються, прибираються, на них підкошують траву, а деякі ні.
Виявляється, що з січня ще все не були проведені торги по тендерах на озеленення і прибирання міста. Вже декілька місяців працівники AVE працюють в борг. Очевидно міській раді вдалося домовитися з AVE Ужгород про виконання робіт які передбачені в закупівлі на 2021 рік, а це вже несе ознаки змови з замовником. Як ми можемо побачити на відео працівники ТОВ AVE Ужгород виконують роботи за угодами які закінчилися ще в березні місяці.

Ще в 2019 році чиновники Ужгорода піднімали питання про порушення тендерів по закупівлі послуг озеленення та утримання зелених насаджень і прибирання та підмітання вулиць на платформі ProZorro. До прикладу, на озеленення і підмітання вулиць у 2019 році було виділено 22 мільйони гривень. Вже в 2020 мерія виділила 28 мільйонів. 2021 рік приніс нову цифру — 39 (!) млн. гривень. Найцікавіше те, що у тендері 2018-го року економія місту з початкової суми становила близько 5 млн. гривень. Але в тендерах, що виграють рік за роком фірми поплічників мера і в 2019-му і в 2020-му роках економія була рівно 0%.
Звідки ж така впевненість, що AVE таки виграє цей тендер і їм заплатять?
Це наводить на невеселі думки, що і цього разу тендер буде зманіпульовано в сторону “потрібних людей”…

clipnews