Тиждень відкритого врядування: громади Закарпаття запрошують долучитися в онлайн-форматі

Закарпатське РВ АМУ інформує:

Триває підготовка до тижня відкритого врядування. Цього року він проходитиме 17-21 травня, який пройде в форматі онлайн.

Тиждень відкритого врядування – це можливість для місцевого самоврядування підвищити рівень довіри громадян та поділитися успішними напрацюваннями, щоб продемонструвати їх прогрес та інновації в сфері відкритого врядування та внесок у досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН.

До проведення заходів можна долучитися не лише як глядач, а й організувати власні, повідомивши про них на увесь світ.

Захід можна відвідати онлайн або особисто, співпрацювати з іншими громадянами та органами влади, залучити місцеву раду або організації громадянського суспільства для вирішення проблем.

Заходи тижня відкритого врядування можуть бути різного формату – семінари, публічні дебати, конференції або вебінари. Організаторами можуть виступити як органи місцевого самоврядування, так і представники громадянського суспільства.

Щоб стати організатором заходу потрібно подати заявку, заповнивши форму за посиланням

АМУ також готує ряд активностей. Так, найближчим часом буде зареєстровано «Марафон відкритого врядування», де територіальні громади ділитимуться історіями успіху. Також АМУ, як член Громадської ради при Мінцифрі, долучається до організації заходів щодо популяризації громадських рад та прийняття рішень на основі відкритих даних.

 

 

clipnews