Журналісти і народні депутати підняли на сміх Петра Порошенка

Це стало закономірним результатом спроби інформаційної маніпуляції самого Петра Олексійовича Порошенка, який у будь-який спосіб намагається створити видимість своєї політичної ваги і хоч якось відновити свої позиції після оприлюднених записів телефонних розмов з Путіном “Тисну руку. Красно дякую”, “Обіймаю”. Так, 6 травня 2021 р., соцмережі та онлайн-ЗМІ заполонили фотографією нібито особистої зустрічі колишнього Президента України Петра Порошенка із держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Проте, як виявилось, оприлюднене фото було зроблене ще у далекому 2015 році.

З цього приводу висловився народний депутат України Олександр Качура:

Сегодня Петр Порошенко после встречи глав фракций Рады с госсекретарем США Тони Блинкеном разгоняет фото шестилетней давности, якобы у него сейчас была двухсторонняя встреча с Блинкеном.
А за это время Блинкен успел немного изменится – поседеть. Да и встречи сейчас без масок не проходят.
Но люди не повелись на очередной обман.

На самом деле, встреча проводилась со всеми лидерами депутатских фракций.

Теряете хватку, Петр Алексеевич!

Нагадаємо, 6 травня, відбулася зустріч держсекретаря США Ентоні Блінкена, який перебуває з візитом в Україні, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та голів депутатських фракцій. Також була присутня заступниця Блінкена з політичних питань Вікторія Нуланд.

Це була перша зустріч у насиченій програмі візиту Держсекретаря в Україну.

Інформує сайт Верховної Ради України.

Під час заходу обговорено питання стратегічного партнерства України та Сполучених Штатів Америки, національної безпеки, протидії російській агресії. Також сторони обмінялися думками щодо проведення реформ в Україні, зокрема, антикорупційної, парламентської та реформи  СБУ. Окремо було піднято питання про виконання Закону України “Про управління об’єктами державної власності” щодо призначення голови правління НАК “Нафтогаз”.

Учасники зустрічі відзначили, що для успішного майбутнього України одним із пріоритетів має бути верховенство права та дотримання рівності перед законом. “У демократичній державі перед законом усі мають бути рівні. Дотримання прав та свобод людини є гарантією для розвитку України”, – сказав Голова  Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Тим часом, Президент України Володимир Зеленський зустрівся держсекретаря США Ентоні Блінкеном.

«Для мене особисто й для України дуже приємно й це честь – приймати делегацію Сполучених Штатів Америки, нашого стратегічного партнера, на такому високому рівні. Це дуже важливо насамперед для українського народу, для нашої незалежності й суверенітету, який, починаючи з 2014 року, США підтримують, і ми вдячні вам за цю підтримку», – зазначив Володимир Зеленський, вітаючи Ентоні Блінкена у Києві.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Крім того, Володимир Зеленський зазначив, що метою його політики є також системна деолігархізація.

Зі свого боку Ентоні Блінкен подякував Главі держави за теплий прийом в Україні й переказав щирі вітання від Президента США Джо Байдена, який дуже цінує розмову, що відбулася між двома лідерами кілька тижнів тому.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента США в Україну. Володимир Зеленський зауважив, що 2021 рік стане знаковим у відносинах між двома країнами.

«У рік 30-річчя нашої незалежності, у межах якого відбудеться важлива Кримська платформа, я запросив Президента та віце-президента США з візитом в Україну», – розповів Володимир Зеленський.

За його словами, формат зустрічі з главою Білого дому сторони ще опрацьовують. «Вірю, що ця зустріч буде. Вона важлива для обох наших країн», – додав Президент України.

Ентоні Блінкен запевнив, що США бачать прогрес, якого Україна досягла в дуже складних обставинах.

«Я приїхав в Україну, щоб особисто підтвердити вам нашу рішучу підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, нашого партнерства. Багато років США стоять поруч з Україною проти агресії, підтримують зміцнення демократії, розбудову інституцій, боротьбу з корупцією та просування реформ», – сказав Держсекретар.

clipnews