Закарпатські нардепи Петьовка, Лунченко та Поляк не зацікавлені в дешевих авіаквитках до Ужгорода

Однією з умов запуску недорогого авіасполучення між Ужгородом і Києвом, яке пролобіював нардеп Микола Тищенко із командою було прийняття Верховною Радою України законопроекту під номером 5301″Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та Закону України “Про розвиток літакобудівної промисловості” щодо підтримки літакобудівної галузі” щодо продовження надання українським авіакомпаніям перехідного періоду для переходу на використання літаків вітчизняного виробництва. Вітчизняним авіакомпаніям продовжують пільги до 1 січня 2025 року.

 

В обмін на закон авіакомпанія WindRose погодилася здійснювати пасажирські перевезення з відносно недорогими квитками в районі однієї тисячі гривень.

Група закарпатських нардепів з пропрезидентської більшості, а саме, Лунченко, Петьовка, Поляк бойкотувала голосування за даний закон.

Хочеться зазначити, що також не голосували за 5301 і ще кілька нардепів від Закарпаття – Віктор Балога, Іван Крулько, Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Микола Тищенко записав з приводу відновлення авіарейсів Київ – Ужгород відеоролик, в якому підкреслив важливість прийняття законопроекту 5301.

 

 

clipnews