Кому експрес-тести на COVID-19? Правоохоронці викрили чергову схему продажу підроблених експрес-тестів

Слідчі поліції Мукачівщини проводять досудове розслідування за фактом виготовлення та збуту ковідних довідок з ознаками підробкиЙдеться про експрестести на COVID-19які працівники вокзалу продавали подорожуючим за фіксовану суму.

 

Закарпатські поліцейські в ході оперативних заходів припинили фальсифікацію ковідних документів на території міста Мукачево.
Йдеться про факти незаконного продажу підроблених експрес-тестів з негативним результатом на COVID-19 на території Мукачівського автовокзалу. Клієнтами були пасажири міжобласного та міжнародного сполучення. Торгували підробленими довідками працівники цього ж вокзалу.
Відомо, що покупці не проходили жодного медобстеження, а отримували фальсифікований документ, і таким чином наражали оточуючих на небезпеку зараження, всього за 350 гривень.
Працівники поліції застали порушників «на гарячому», безпосередньо під час продажу чергового підробленого документа.
З місця події правоохоронці вилучили довідки з ознаками підробки, які досліджуватимуть експерти.
Такі дії слідчі кваліфікували за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тобто підроблення документів, печаток, штампів, бланків та їх збут.
Окрім цього наразі правоохоронці встановлюють і осіб, які встигли придбати і скористатися підробкою, адже за такі дії також передбачена кримінальна відповідальність. Встановлюються і всі інші особи, причетні до згаданого злочину. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews