Корупція на освіті: У Міжгір’ї за 730 тисяч орендують 5 шкільних автобусів у ФОПа без автобусів

До слова, підприємець зареєструвався за тиждень до тендеру.

 

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконкому Міжгірської селищної ради Закарпатської області за результатами аукціону 7 вересня витратить 731,5 тис грн на оренду на 3,5 місяців п’яти автобусів без водія, які до 31 грудня 2022 року підвозитимуть школярів до чотирьох шкіл у селах Голятин, Торунь, Майдан та Репинне.

Повідомлення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів опубліковано у «Прозорро» 8 вересня, інформують Наші гроші.

Переможцем тендеру став ФОП Віталій Іванина, який зареєструвався за тиждень до проведення тендеру, – 30 серпня 2022 року, з основним КВЕДом 77.12 «Надання в оренду вантажних автомобілів».

Для участі у тендері переможець подав довідку, що буде надавати послуги п’ятьма автобусами марки БАЗ А079.14, проте інформація, що підтверджує у нього наявність транспорту, – відсутня.

Згідно з даними з відкритих джерел, автотранспорту у Віталія Іванини немає. Раніше новостворений ФОП працював у комунальному підприємстві Міжгірської селищної ради «Ринок», яке у 2019 році перейменували на КП «Чисте Міжгір’я».

Довідково: Міжгірську селищну громаду очолює Василь Михайлович Щур від політичної партії “Рідне Закарпаття”.
clipnews