Оголошено конкурс на участь школярів у міжнародному проекті Energy Trap

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м. Ужгород, оголошує конкурс на участь школярів у проекті  «Вихід з енергетичної пастки – більш свідомо для меншого споживання енергії» (Energy Trap), що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUA/1702/6.1/0138) у складі міжнародного партнерства, а саме: Некомерційне Північно-алфелдське регіональне агентство енергетики “LLC ENEREA” (Угорщина); Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна); Регіональна агенція інновацій “RIA” (Словаччина).

 

Метою проекту є стимулювання активної участі учнів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом їх навчання тому, як заощадити енергію в школах та будинках, та підвищення обізнаності про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.

Головна інновація проекту – створення навчального центру «Квест-кімната Energy Trap: знайти вихід з енергетичної пастки», що являє собою навчальну платформу для https://energytrap.eu для учнів та вчителів для отримання додаткових знань в сфері енергоефективності та для використання в навчальному процесі, яка відповідає вимогам покоління «Y», а також може удосконалюватись відповідно до вимог цифрового розвитку.

Зацікавлених школярів різних вікових груп просимо до 25 вересня зареєструватись та пройти тестування на сайті – https://energytrap.eu/ , розділ «Вікторина».

Система визначить переможців, найбільш активні учасники будуть запрошені до поїздки в Угорщину, що відбудеться в жовтні цього року. Учасникам проекту буде надана можливість взяти участь у заходах проекту, відвідати Угорщину та дізнатись про відновлювальні джерела енергії і енергозбереження.

Для отримання детальної інформації щодо умов конкурсу, звертатись за номером 0993254990 – Наталія Носа, менеджер проекту.

clipnews