На Закарпатті стартує Школа уповноважених осіб

Чотириденний навчальний курс безоплатно організовують для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в Закарпатській області. Актуально для тих, хто нещодавно став або має намір стати в майбутньому уповноваженою особою і займатися закупівлями професійно.

Програма навчання включає актуальний досвід і знання з публічних закупівель та дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників, які делегують кандидатів на участь у Школі уповноважених осіб.

Для участі в Школі уповноважених осіб необхідно до 26 травня 2023 року заповнити анкету за .

Кількість місць обмежена: за результатом розгляду поданих анкет буде відібрано 20 учасників.

Навчання для закарпатських закупівельників проведуть в Ужгороді у червні 2023 року. Про місце та час відібрані учасники будуть повідомлені додатково.

Випускники Школи отримають відповідні сертифікати про проходження навчання і менторську підтримку від експертів Центру громадського моніторингу та досліджень.

Навчальну програму в межах проєкту «Школа Уповноважених осіб як спосіб підвищення професійності закупівель у Західній Україні» запускають Центр громадського моніторингу та контролю за підтримки департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА.

clipnews