Більшість американців підтримують надання зброї Україні – опитування

Більшість американців підтримують надання зброї Україні – опитування

💁‍♂️ Згідно з результатами нового опитування, більшість американців підтримує надання військової допомоги Україні у її війни з росією, після того, як Конгрес ухвалив відповідний закон.

📊 Опитування, проведене на цьому тижні YouGov показало, що 28% американців підтримують збільшення військової допомоги Україні, тоді як 29% вважають, що США повинні її зменшити, а 26% залишили б допомогу на тому ж рівні.

📈 Порівняно з кінцем 2023 року підтримка збільшення допомоги Україні зросла, а зменшення впала.

🇺🇸 Кількість американців, які підтримують збільшення допомоги Україні, у вересні 2022 року перевищувала 31% і відтоді коливалася. У вересні 2023 року вона досягла рекордного мінімуму, коли лише 18% підтримували збільшення допомоги.

🤷‍♂️ При цьому, виборці демократів втричі частіше, ніж республіканців, виступають за збільшення військової допомоги Україні. 48% прихильників Демократичної партії підтримують таку опцію, тоді як лише 10% виступають за зменшення. Всього лише 16% виборців республіканців підтримують збільшення допомоги, а 43% відповіли, що хочуть зменшити витрати.

✅ Коли минулого тижня Палата представників ухвалила закон про допомогу Україні, менше половини членів Республіканської партії проголосували за. Потім він був прийнятий Сенатом за більш двопартійною лінією.

 

ДО ТЕМИ: Зброя та люди

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *